SUMMUTISÜSTEEMID
 

 

 

 
 
Summutid on Bosal kontserni peamiseks tegevusalaks. Nii originaaltoodete kui varuosade turg tunneb Bosalit ühe maailma juhtiva summutite tootjana rohkem kui 2500 erineva automargi ja mudeli jaoks. Bosal valmistab summuti iga üksiku osa kollektorist väljalasketoruni, kaasa arvatud katalüsaatorid ja paigaldustarvikud.

Bosali uurimis- ja arendusosakonnal Lummenis on arendus- ja uuendusprotsessis keskne osa. Lummenis tehtav töö hoiab Bosalit uuenduste ja arengu liidripositsioonil tänu spetsiaalselt väljatöötatud CAD-süsteemide abil modelleerimisele ja prognoosimisele ning väga suures mahus teostatavatele reaalsetes tingimustes katsetamisele ja testimisprotseduuridele.

Bosalis modelleerimisel tehtava hoolika töö tulemusena tähendab prototüüpide katsetamine reaalsetes tingimustes rohkem lahendustele kinnituse saamist kui arendamist. See vähendab toote testimisele kuluvat aega.

Vaikseks, ökonoomseks sõitmiseks
Iga päev toodavad Bosali tehased tuhandeid summuteid nii autotootjatele originaalvarustusena paigaldamiseks kui ka varuosadeks. Paljudele autotootjatele tarnib Bosal tooted otse koosteliinile. Seda tehakse SILS süsteemi abil. See tähendab, et tänu kiirele automatiseeritud andmevahetusele on tellimuse ja tarnimise ajavahe ainult 80 minutit.

Bosal projekteerib väljalaskesüsteeme täiesti uue kontseptsiooni järgi, et vähendada sõidukite massi, ohverdamata seejuures midagi vastupidavusest või tööomadustest. Neid uudseid summuteid ja kompaktsed katalüsaatoreid toodetakse hästivarustatud kõrgtehnoloogilistes tehastes järjest rohkem automatiseeritult, kindlustades, et tootmisprotsessid on nii tõhusad ja efektiivsed kui võimalik.

Bosal kasutab oma teadmisi ja kogemusi ka nende süsteemide tootmisel, mis on mõeldud varuosade turu jaoks. Firma toodab rohkem kui 6000 erinevat tüüpi väljalaskesüsteemi ja nende osa (nagu näiteks katalüsaatoreid) varuosade turu jaoks, mis praegu peab katma 630 miljoni sõiduki vajadusi. Tihedalt läbipõimunud jaotusvõrk kindlustab Bosali klientidele toodete kättesaadavuse alati kui vajalik.