UUED BOSALI KATALÜSAATORID

 

 

Hoia kursorit numbri peal hetke paigal, siis ilmub seletus selle koha kohta. Kui mingil põhjusel ei ilmu, siis leiad seletused ka dokumendi lõpust.

ROOSTEVABAST TERASEST KORPUS - katalüsaatori vastupisavuse parandamiseks.

KERAAMILINE MONOLIIT - selles on keskmiselt 62 pisikest kanalit iga ruutsentimeetri kohta. Kanalid on seespoolt kaetud väärismetallidega, k.a plaatina ja roodium. See tagab kõikide ohtlike gaaside neutraliseerimise.

KERAAMILINE MATT - keraamilise monoliidi kindlaks paigalhoidmiseks mistahes tingimustes ja selle kaitsmiseks metallkonstruktsioonis. Veelgi enam, seda kasutatakse soojusisolatsiooniks ja ka selleks et takistada puhastamata gaaside imbumist läbi monoliidi.

KOONILINE SISSE- JA VÄLJAVOOLUOSA - heitgaaside ühtlaseks jaotamiseks monoliidi pinnale ja katalüsaatori optimaalse tõhususe saavutamiseks.

LAMBDA-ANDURI ÜHENDUSAVA (lisavarustusena) - keermestatud ava hapniku- või lambda-anduri paigaldamiseks.

ROOSTEVABAST TERASEST TIHENDUSVÕRU - kaitseb keraamilist matti sisenevate gaaside suure rõhu ja kõrge temperatuuri eest.

KUUMUSKAITSE (lisavarustusena) - asub katalüsaatori alumisel ja/või ülemisel küljel ning on ettenähtud suure soojuskiirguse tõkestamiseks.

 

NB! UNIVERSAALSED          KATALÜSAATORID

 

1. KERAAMILINE MATT

Keraamilise monoliidi kindlaks paigalhoidmiseks mistahes tingimustes ja selle kaitsmiseks metallkonstruktsioonis. Veelgi enam, seda kasutatakse soojusisolatsiooniks ja ka selleks et takistada puhastamata gaaside imbumist läbi monoliidi.

2. ROOSTEVABAST TERASEST KORPUS

Katalüsaatori vastupisavuse parandamiseks.

3. KERAAMILINE MONOLIIT

Selles on keskmiselt 62 pisikest kanalit iga ruutsentimeetri kohta. Kanalid on seespoolt kaetud väärismetallidega, k.a plaatina ja roodium. See tagab kõikide ohtlike gaaside neutraliseerimise.

4. KOONILINE SISSE- JA VALJAVOOLUOSA

Heitgaaside ühtlaseks jaotamiseks monoliidi pinnale ja katalüsaatori optimaalse tõhususe saavutamiseks.

5. LAMBDA-ANDURI ÜHENDUSAVA (lisavarustusena)

Keermestatud ava hapniku- või lambda-anduri paigaldamiseks.

6. KUUMUSKAITSE (lisavarustusena)

Asub katalüsaatori alumisel ja/või ülemisel küljel ning on ette nähtud suure soojuskiirguse tõkestamiseks.

7. ROOSTEVABAST TERASEST TIHENDUSVÕRU

Kaitseb keraamilist matti sisenevate gaaside suure rõhu ja kõrge temperatuuri eest.