BOSAL TOBO SAAB KÕRGEIMA KATEGOORIA SERTIFIKAADI
 Bosal Tobo direktor Gerard Van der Laan võtab vastu sertifikaadi hr A van Voorst´ilt Kema’st
 
Mades asuv Bosal Tobo, mis toodab haakekonkse varuosaturu ja autotootjate jaoks, on saanud originaalosade turu kõrgeima hinnangu, QS9000 kvaliteedistandardi.
Enamus Bosali tehastest kogu maailmas kuulub juba väljavalitud ettevõtete hulka, kellele on omistatud sertifikaat, mille nõuded on koostanud Ford, General Motors ja Chrysler.
Bosal Tobo oli juba tunnistatud ISO 9001 vääriliseks ja selle alusel on kehtestatud kvaliteedistandard.
Direktor Gerard Van der Laan ütles: "See sertifikaat annab meile veelgi tugevama positsiooni selles tööstuse sektoris, kus konkurents muutub järjest tugevamaks. Ajal, mil tootjad vähendavad tarnijate arvu, oleme meie endale kindlustanud koha selle väikese grupi spetsiifiliste toodete tarnijate hulgas. Teisest küljest ei tähenda see seda, et me ei peaks enam pingutama: QS9000 nõuab tugevalt kliendile orienteeritud mõtlemisviisi kogu ettevõtte ulatuses."
Sertifikaadi andis üle hr A van Voorst, Kema sertifitseerimisdirektor Anheimis, kes on volitatud läbi viima teste kogu maailmas. "Bosal Tobo demonstreeris, et tugev tahe ja kontsentreeritud jõupingutus on suurepäraseks aluseks selle uue standardi juurutamisel. Juhtkond ja töölised on võimelised kogu tootmisprotsessi suunama ja teostama, mõeldes QS9000 nõudmistele tellimuse saabumisest alates. Seetõttu ei kahelnud Kema firmale selle sertifikaadi omistamisel.